Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

SAUNA i GORĄCE BECZKI
gorące beczki - są nieczynne do odwołania-
więcej...
Grzybobranie
Taakie prawdziwki tylko w naszym lesie
więcej...
Realizując dalszą rozbudowę naszego Ośrodka oraz zapewnienieniu jeszcze większej atrakcyjności, wybudowaliśmy basen kąpielowy z rozsuwanym zadaszeniem  - udostępniany bezpłatnie tylko w sezonie letnim - w lipcu i sierpniu, w cenie wynajmu domku. Basen  wyposażono w profesjonalny filtr piaskowy, filtr UV, przeciwprąd oraz kolorowe oświetlenie wody; woda jest systematycznie uzdatniana - posiada odpowiednie PH i zawartość chloru.  Dookoła basenu jest duży taras, na którym można wylegiwać się i opalać na leżakach. Zadaszenie basenu służy tylko do celów technicznych, basen udostępniany jest wyłącznie w wersji otwartej.
Przy naszym basenie jest nasze małe SPA:
-sauna beczka - jest sauną suchą, zwana sauną fińską, w której przy temperaturze 90-100 st.C i wilgotności poniżej 10 % uzyskuje się między innymi oczyszczenie organizmu z toksyn, regulację pracy serca, ciśnienia i wiele innych czynników mających dobroczynny wpływ na organizm.
-dwie gorące beczki z podgrzewaną wodą - "jacuzzi", każda wyposażona w 24 dysze do hydromasażu, to doskonała forma relaksu i odprężenia.
Udostępnienie basenu, sauny i jacuzzi uzależnione jest od warunków pogodowych (wiatr,deszcz,niska temp. powietrza ) lub decyzjii właściciela.
 
REGULAMIN
Basenu Kąpielowego i SPA
1.Administratorem Basenu Kąpielowego i SPA jest Ośrodek "Edwardówka" - domki wypoczynkowe - Bereżnica Wyżna 46a , 38-610 Polańczyk. Udostępnienie zależnie od warunków pogodowych lub decyzji właściciela.
2.Przed wejściem na teren basenu i SPA należy zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu oraz stosować się do jego zapisów w czasie korzystania z basenu i SPA.
3.Basen kąpielowy czynny jest w godzinach od 10:00 do 19:00-(przy ładnej pogodzie) - bez zgody właściciela Ośrodka zabrania się przebywania na terenie basenu i SPA poza wyznaczonymi godzinami otwarcia.
4.Na terenie basenu dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką osób dorosłych, które ponoszą za te dzieci pełną odpowiedzialność ; dzieci do lat 3 mogą korzystać z basenu i jacuzzi tylko w specjalnych pielucho-majtkach.
5.Basen jest obiektem wyłącznie rekreacyjnym, bezpłatnym dla gości zameldowanych w naszym Ośrodku; ze względu na brak ratownika, osoby korzystają z basenu kąpielowego na własną odpowiedzialność.
6.Korzystanie z leżaków i mat plażowych jast bezpłatne dla naszych gości.
7.Z basenu i SPA nie wolno korzystać osobom które:
   - są nietrzeźwe lub pod wpływem środków odurzających,
   - chorują na górne drogi oddechowe lub posiadają trudności w oddychaniu,
   - posiadają nie zagojone rany lub choroby skóry np grzybica, liszaje,
   - są uczulone na środki dezynfekujące, posiadają choroby układu wydalania,
   - cierpią na choroby związane z niewydolnością układu krążenia,
   - cierpią na padaczkę, chorują na choroby zakaźne.
8.Osoby znajdujące się w złym stanie zdrowia, sprawności a także kobiety w ciąży powinny korzystać z basenu i SPA i ich urządzeń ze szczególną ostrożnością, stosownie do ich stanu zdrowia. Ośrodek "Edwardówka" nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane korzystaniem z basenu i SPA przez te osoby.
9.Na terenie basenu i SPA zabrania się:
   - skoków do wody, biegania  wokół basenu, spychania  innych użytkowników  do  wody, zachowania  się w sposób zagrażający bezpieczeństwu własnemu oraz innych użytkowników obiektu; wchodzenie do basenu tylko po schodach - obrzeże basenu może być sliskie gdy jest mokre.
   - palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych,
  - wnoszenia opakowań szklanych, ostrych narzędzi oraz przedmiotów niebezpiecznych,
   - konsumpcji artykułów żywnościowych oraz gumy do żucia,
   - wrzucania do wody naczyń, resztek jedzenia i innych przedmiotów,
   - niszczenia wyposażenia i zanieczyszczania wody basenowej i SPA,
   - używania mydła i innych środków chemicznych.
10.Osoby  korzystające z basenu i SPA  ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za dokonane zniszczenia i uszkodzenia wyposażenia i sprzętu oraz celowe lub mimowolne zanieczyszczenia wody w basenie lub SPA.
11.Osoby korzystające z basenu i SPA są w pełni odpowiedzialne, zapoznały się z niniejszym Regulaminem i zobowiązują się do jego przestrzegania i stosowania.
12.Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane nie przestrzeganiem niniejszego REGULAMINU.
13.Osoby, które naruszają porządek publiczny oraz Regulamin korzystania z basenu kąpielowego i SPA będą wypraszane z terenu basenu i SPA.
Wszyscy Goście Ośrodka "Edwardówka" chcący korzystać z basenu i SPA potwierdzają, że zapoznali się z jego treścią i akceptują przepisy niniejszego Regulaminu.
 
Właściciel Ośrodka "Edwardówka"