Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

SAUNA i GORĄCE BECZKI
gorące beczki - są nieczynne do odwołania-
więcej...
Grzybobranie
Taakie prawdziwki tylko w naszym lesie
więcej...

                   Cennik - informacje, ustalenia:

Ceny za wynajęcie domków ustalamy telefonicznie, są one uzależnione od ilości osób w domku, terminu oraz długości pobytu i zaczynają się już od 210 zł/doba/domek.

    " Lato  w  Edwardówce  2023 z basenem kąpielowym "

  • w sezonie:  01 lipca - 02września - wynajmujemy na turnusy 7,14 ...dniowe , zalecane od soboty do soboty,  i w cenie wynajęcia domku udostępniamy bezpłatne nasz basen kąpielowy, taras przy basenie, leżaki, uwaga: basen jest w gratisie - opłata jest tylko za wynajęcie domku, w każdą sobotę basen jest nieczynny - dzień techniczny. Otwarcie basenu jest uzależnione od warunków pogodowych, stanu wody, innych nieprzewidzianych okoliczności.

      "AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ ZA POBYT BONAMI TURYSTYCZNYMI"

  • poza sezonem: wynajmujemy na dowolną ilość dni - basen po sezonie udostępniany jest za odpłatnością, jeżeli temperatura wody jest odpowiednio wysoka aby można było korzystać.

  • informacje i ustalenia:
  • zameldowanie po godz. 15:00 - wymeldowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu,
  • opłata  klimatyczna 1 zł/ osoba / dzień - doliczana do ceny wynajęcia domku
  • długie weekendy, Majówka ,Święta i Sylwester -oddzielny cennik,
  • możliwy przyjazd ze zwierzakiem - po wcześniejszym uzgodnieniu - za dodatkową opłatą,
  • w Ośrodku - bezprzewodowy, bezpłatny internet - WiFi,
  • domki nie posiadają na wyposażeniu ręczników,
  • woda, gaz, energia elekktryczna, drewno do kominka, internet - uwzględnione są w cenie wynajmu domku (brak ukrytych kosztów)!!!

    Sylwester 2023/2024 - serdecznie zapraszamy                 

Basen, sauna beczka ( ruska bania ) oraz balie kąpielowe ( jacuzzi ) - udostępniane w zależności od warunków pogodowych ; sauna i balie kąpielowe - samoobsługa ( po wcześniejszym uzgodnieniu - dzień wcześniej).

Basen kąpielowy udostępniany jest bezpłatnie tylko w sezonie: lipiec-sierpień, przy wynajęciu domku co najmniej na 7 dnii - w każdą sobotę jest nieczynny - tzw dzień techniczny (czyszczenie, chemia )

Serdecznie zapraszamy !!!

Wpłata zadatku ( w uzgodnionej wysokości ) - to potwierdzenie dokonania zarezerwowania domku. W tytule proszę podać : imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji, nr domku, ilość osób. Wpłata zadatku to potwierdzenie zapoznania się z  Regulaminem i Regulaminem Basenu i SPA.
 
Dane do przelewu:
PHU CENTECH
Santander Bank Polska nr: 20 1090 2789 0000 0001 3224 9127
KOD SWIFT/BIC:WBKPPLPP