Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

Bon turystyczny
Realizujemy bony turystyczne !!!
więcej...
Wakacje 2020
Wakacje z basenem w Edwardówce - serdecznie zapraszam !!!
więcej...

                   Cena za wynajęcie domku:

    " Lato  w  Edwardówce  2021 z basenem kąpielowym i SPA"

  • w sezonie:  26 czerwca - 31 sierpnia - 370 zł./doba - domek do 4 osób -  każda  kolejna  osoba + 65 zł./doba  - wynajmujemy na turnusy 7,14 ...dniowe , zalecane od soboty do soboty,  a w tych cenach udostępniamy bezpłatne (w godz. otwarcia naszej strefy SPA) korzystanie z naszego krytego basenu kąpielowego - tarasu przy basenie, leżaków i mat plażowych, uwaga: basen jest w gratisie - opłata jest tylko za domek, w każdą sobotę basen jest nieczynny - dzień techniczny.
      "AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ ZA POBYT BONAMI TURYSTYCZNYMI"
  • poza sezonem: wynajmujemy na dowolną ilość dni - ceny uzależnione są od ilości dni wynajęcia i ilości osób w domku - np: przy wynajęciu na co najmniej 7 dni cena za cały domek do 2 osób - 170zł/doba.
  • do w/w ceny wliczona jest opłata klimatyczna,
  • długie weekendy, Majówka ,Święta i Sylwester -oddzielny cennik,
  • możliwy przyjazd ze zwierzakiem - po wcześniejszym uzgodnieniu - za dodatkową opłatą,
  • w Ośrodku - bezprzewodowy, bezpłatny internet - WiFi,
  • domki nie posiadają na wyposażeniu ręczników,
  • woda, gaz, energia elekktryczna, drewno do kominka, internet, opłata klimatyczna - uwzględnione są w cenie wynajmu domku (brak ukrytych kosztów)!!!

                        

Basen, sauna beczka ( ruska bania ) oraz balie kąpielowe ( jacuzzi ) - udostępniane w zależności od warunków pogodowych ; sauna i balie kąpielowe - samoobsługa ( po wcześniejszym uzgodnieniu - dzień wcześniej).

Basen kąpielowy udostępniany jest bezpłatnie tylko w sezonie: lipiec-sierpień i w każdą sobotę jest nieczynny - tzw dzięń techniczny (czyszczenie, chemia )

Serdecznie zapraszamy !!!

Wpłata zadatku ( w uzgodnionej wysokości ) - to potwierdzenie dokonania zarezerwowania domku. W tytule proszę podać : imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji, nr domku, ilość osób. Wpłata zadatku to potwierdzenie zapoznania się z  Regulaminem i Regulaminem Basenu i SPA.
 
Dane do przelewu:
PHU CENTECH
Santander Bank Polska nr: 20 1090 2789 0000 0001 3224 9127
KOD SWIFT/BIC:WBKPPLPP (potrzebna faktura VAT?-koniecznie poinformuj przy wpłacaniu zadatku i podaj niezbędne dane do faktury; brak informacji i nie podanie danych skutkuje wystawieniem tylko paragonu fiskalnego)