Aktualności

Strona 1 z 2  > >>

SAUNA i GORĄCE BECZKI
Sauna i gorące beczki - są nieczynne do odwołania-
więcej...
Grzybobranie
Taakie prawdziwki tylko w naszym lesie
więcej...

Edwardówka - domki wypoczynkowe w Bieszczadach

Bereźnica Wyżna 46A , 38-610 Polańczyk

tel.: 601-130-636, e-mail: edwardowka@op.pl

R E G U L A M I N

 Serdecznie witamy w naszych domkach wypoczynkowych "EDWARDÓWKA" w  Bieszczadach . Zapoznanie  się  i  przestrzeganie  poniższego  Regulaminu  ma   służyć   zapewnieniu   naszym   Gościom   spokoju   i   bezpieczeństwa .
 
 1. Domek wynajmowany jest na doby. Doba hotelowa  zaczyna się o godz. 15:00 - kończy się o godz. 10:00 dnia następnego. W sezonie (lipiec-sierpień) preferujemy pobyty tygodniowe (7, 14 ...dniowe) tj. od soboty do soboty. Poza sezonem oraz w miarę wolnych miejsc w sezonie - wynajmujemy na dowolną ilość dni.
 2. Warunkiem ostatecznego zarezerwowania domku jest wpłata zadatku w uzgodnionej wysokości na wskazany rachunek bankowy - w terminie do 24 godzin od rezerwacji wstępnej; w przypadku braku wpłaty - rezerwacja zostanie anulowana. Pozostałą część  należności za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką. 
 3. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie, niedojazdu lub braku kontaktu z rezerwującvym, wpłacony zadatek przepada, a domek zostanie wystawiony na wynajem (prośba o przemyślane rezerwacje). Również za skrócenie pobytu ( z przyczyn od nas niezależnych ) wpłacona należność za niewykorzystany okres pobytu -przepada.
 4. Na terenie ogrodzonego Ośrodka są dla naszych Gości bezpłatne parkingi.
 5. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.
 6. Osoby odwiedzające (nie zameldowane) mogą przebywać na terenie Ośrodka (za zgodą właściciela) do godz.18:00. Wynajmujący nie może przenocować ani też odstąpić domku osobom trzecim (nie zameldowanym).
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domkach rzeczy osobiste, przedmioty wartościowe, pieniądze oraz pozostawione na parkingach samochody.
 8. W domkach  obowiązuje  bezwzględny  zakaz  palenia tytoniu . Osoby palące prosimy  o wyjście na taras i korzystanie  z popielniczek.
 9. Grillowanie możliwe tylko w miejscach do tego przeznaczonych. Obowiązuje zakaz grillowania na tarasach.
 10. Palenie w kominkach pod szczególną kontrolą wynajmującego. Należy przestrzegać instrukcji palenia w kominku. Obowiązuje bezwzględny zakaz pozostawienia palącego się kominka bez nadzoru wynajmującego domek .
 11. W domkach obowiązuje całkowity zakaz używania ognia otwartego (świece , znicze , podgrzewacze itp ).
 12. Za zachowanie i bezpieczeństwo dzieci na terenie Ośrodka odpowiadają rodzice - opiekunowie.
 13. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w obecności właściciela. Wynajmujący ponoszą odpowiedzialność finansową za uszkodzenia, zniszczenia domku lub wyposażenia oraz inne powstałe z ich winy.
 14. W domkach obowiązuje zakaz chodzenia w butach na obcasach, a szczególnie w tzw. szpilkach.
 15. Możliwość przyjazdu ze zwierzętami , po wcześniejszym uzgodnieniu, za dodatkową opłatą.
 16. W Ośrodku obowiązuje zakaz organizowania imprez i przyjęć (wieczorów panieńskich, kawalerskich itp).
 17. Właściciel Ośrodka ma prawo żądania kaucji, jako formy zabezpieczenia za ewentualne szkody w wynajmowanym domku lub na terenie Ośrodka  "Edwardówka"  od  kwoty 200,00  zł.   Po   zakończonym    pobycie, w  przypadku braku szkód, kaucja  zostanie w całości zwrócona w momencie zdania domku przez wynajmującego , a pokwitowanie traci ważność .
 18. Właściciel Ośrodka ma prawo zażądać opuszczenie domku i Ośrodka "Edwardówka" przez Klientów nieprzestrzegających zasad niniejszego Regulaminu lub w rażący sposób zakłócających wypoczynek innym Gościom Ośrodka - bez możliwości zwrotu zapłaconej kwoty za wynajęty domek.
 19. W Ośrodku obowiązuje segregowanie śmieci - proszę o wrzucanie odpadów do oznaczonych pojemników. 
 20. Osoby chcące korzystać z basenu i SPA potwierdzają, że zapoznali się z jego treścią i akceptują przepisy Regulaminu Basenu i SPA.
 21. Wpłata zadatku oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 22. O wszelkich sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje właściciel Ośrodka.
                                                         Właściciel Ośrodka "Edwardówka"