O nas

EDWARDÓWKA” – całoroczne domki wypoczynkowe z kominkami, basenem kąpielowym i SPA , w pięknie położonej miejscowości Bereżnica Wyżna (ok 650 m.n.p.m.) w samym sercu Bieszczad. Miejscowość położona we Wschodniobeskidzkim Obszarze Chronionego Krajobrazu, otoczona dookoła lasem, jest wyjątkowym miejscem dla ceniących spokój i ciszę. Usytuowanie naszego Ośrodka to doskonała baza wypadowa zarówno w Bieszczady Wysokie jak również nad zalew Soliński, a także dla szukających kontaktu z górską naturą oraz licznymi atrakcjami turystycznymi Bieszczad.

 

Dojazd do ośrodka drogą asfaltową. W miejscowości mieści się zabytkowy kościółek i przystanek PKS. Trzy razy w tygodniu przyjeżdżają sklepy obwoźne z art. spożywczymi.

Domki wybudowane są na tarasach na skarpie opadającej w dół. Na górnym tarasie są 3 domki i parking, na niższym 3 domki, parking i plac zabaw dla dzieci; najniższy to kryty basen kąpielowy, sauna, gorące beczki i oczywiście duży taras. Pozostałe tarasy są niezagospodarowane i mogą służyć do rekreacji (np.jako place do różnych gier). Na dole działki wije się potok Bereżnica, a na nim można podziwiać dzieła bobrów (żeremia i tamy). Zejście do potoku oraz na drugą stronę, do pobliskiego lasu, jest własną utwardzoną drogą. Przy szumiącym potoku można doznać szczególnego spokoju i ukoić swoje… W oddalonym o 250m. lesie liczne atrakcje przyrodnicze (ptaki, zwierzęta i oczywiście grzyby-prawdziwki i rydze).

Galeria
null

Domki
z zewnątrz

Zajrzyj jak wyglądają domki z zewnątrz

null

Domki
wewnątrz

Zajrzyj jak wyglądają domki wewnątrz

null

Basen
i SPA

Zajrzyj jak wygląda nasz basen i SPA

null

Plac zabaw
i okolica

Zajrzyj jak wygląda nasz plac zabaw i okolica

FORMULARZ KONTAKTOWY

  Aktualności
  • SAUNA i GORĄCE BECZKI

   Chcielibyśmy poinformować, że korzystanie z „gorących beczek” zostało obecnie wycofane do odwołania....

  • Grzybobranie

   Taakie prawdziwki tylko w naszym lesie. 30 cm średnicy kapelusz, noga około 10 cm średnicy i waga 1.5 kg Zapraszamy, ...

  • Dlaczego u nas

   Szukacie Państwo miejsca szczególnego, w którym można naprawdę wypocząć, zrelaksować się?...