Regulamin

Serdecznie witamy w naszym Ośrodku wypoczynkowym „EDWARDÓWKA” w  Bieszczadach . Zapoznanie  się  i  przestrzeganie  poniższego  Regulaminu  ma   służyć   zapewnieniu   naszym   Gościom   spokoju   i   bezpieczeństwa.

 

 

 1. Domek wynajmowany jest na doby, doba hotelowa  zaczyna się o godz. 15:00 – kończy się o godz. 10:00 dnia następnego. W sezonie (lipiec-sierpień) preferujemy pobyty tygodniowe (7, 14 …dniowe), tj. od soboty do soboty. Poza sezonem oraz w miarę wolnych miejsc w sezonie – wynajmujemy na dowolną ilość dni.
 2. Warunkiem ostatecznego zarezerwowania domku jest wpłata zadatku w uzgodnionej wysokości na wskazany rachunek bankowy – w terminie do 24 godzin od rezerwacji wstępnej; w przypadku braku wpłaty – rezerwacja zostanie anulowana. Pozostałą część  należności za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu gotówką.
 3. W przypadku rezygnacji z pobytu w zarezerwowanym terminie, nie dojazdu lub braku kontaktu z rezerwującvym, wpłacony zadatek przepada, a domek zostanie wystawiony na wynajem (prośba o przemyślane rezerwacje). Również za skrócenie pobytu ( z przyczyn od nas niezależnych ) wpłacona należność za niewykorzystany okres pobytu -przepada.
 4. Na terenie ogrodzonego Ośrodka są dla naszych Gości bezpłatne parkingi.
 5. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 7:00.
 6. Na terenie Ośrodka mogą przebywać wyłącznie osby zameldowane. Wynajmujący nie może zaprosić, gościć, przenocować ani też odstąpić domku osobom trzecim (nie zameldowanym).
 7. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione w domku rzeczy osobiste, przedmioty wartościowe, pieniądze oraz pozostawione na parkingach samochody.
 8. Zakazuje się podłączania i używania urządzeń elektrycznych nie będących na wyposażeniu domku.
 9. W domku obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu.Osoby palące prosimy o wyjście na taras i korzystanie  z popielniczki.
 10. Grillowanie możliwe tylko w miejscu do tego przeznaczonym , zakaz grillowania na tarasach.
 11. Palenie w kominku pod szczególną kontrolą wynajmującego, należy przestrzegać instrukcji palenia w kominku. Obowiązuje bezwzględny zakaz pozostawiania palącego się kominka bez nadzoru wynajmującego domek .
 12. W domku obowiązuje całkowity zakaz używania ognia otwartego (świece , znicze , podgrzewacze itp ).
 13. Za zachowanie i bezpieczeństwo dzieci na terenie Ośrodka odpowiadają rodzice – opiekunowie.
 14. Odbiór i zdanie domku odbywa się zawsze w obecności właściciela. Wynajmujący ponoszą odpowiedzialność finansową za uszkodzenia, zniszczenia domku lub wyposażenia oraz inne powstałe szkody z ich winy.
 15. Możliwość przyjazdu ze zwierzętami , po wcześniejszym uzgodnieniu, za dodatkową opłatą.
 16. W Ośrodku obowiązuje zakaz organizowania imprez i przyjęć (wieczorów panieńskich, kawalerskich itp).
 17. W Ośrodku pobierana jest kaucja, jako forma zabezpieczenia za ewentualne szkody w wynajmowanym domku lub na terenie Ośrodka  „Edwardówka”,  od  kwoty 200,00  zł.   Po   zakończonym    pobycie, w  przypadku braku szkód, kaucja  zostanie w całości zwrócona w momencie zdania domku przez wynajmującego.
 18. Właściciel Ośrodka ma prawo zażądać opuszczenie domku i Ośrodka „Edwardówka” przez Klientów nieprzestrzegających zasad niniejszego Regulaminu lub w rażący sposób zakłócających wypoczynek innym Gościom Ośrodka – bez możliwości zwrotu zapłaconej kwoty za wynajęty domek.
 19. W Ośrodku obowiązuje segregowanie śmieci – proszę o wrzucanie odpadów do oznaczonych pojemników.
 20. Osoby chcące korzystać z basenu i SPA potwierdzają, że zapoznały się z jego treścią i akceptują przepisy Regulaminu Basenu i SPA.
 21. Wpłata zadatku oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 22. O wszelkich sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem decyduje właściciel Ośrodka.
 23. INFORMACJA: w Ośrodku co około 2 tygodnie koszona jest trawa, przepraszamy za niedogodności.

 

Właściciel Ośrodka „Edwardówka”