Basen i SPA

Realizując dalszą rozbudowę naszego Ośrodka oraz zapewnienie jeszcze większej atrakcyjności, wybudowaliśmy basen kąpielowy z rozsuwanym zadaszeniem – udostępniany bezpłatnie tylko w sezonie letnim – w lipcu i sierpniu, w cenie wynajmu domku.

 

Basen wyposażono w profesjonalny filtr piaskowy, filtr UV, przeciwprąd oraz kolorowe oświetlenie wody; woda jest systematycznie uzdatniana – posiada odpowiednie PH i zawartość chloru. Dookoła basenu jest duży taras, na którym można wylegiwać się i opalać na leżakach. Zadaszenie basenu służy tylko do celów technicznych, basen udostępniany jest wyłącznie w wersji otwartej.

Przy naszym basenie jest nasze małe SPA:

-sauna beczka – jest sauną suchą, zwana sauną fińską, w której przy temperaturze 90-100 st.C i wilgotności poniżej 10 % uzyskuje się między innymi oczyszczenie organizmu z toksyn, regulację pracy serca, ciśnienia i wiele innych czynników mających dobroczynny wpływ na organizm.

 

-dwie gorące beczki z podgrzewaną wodą – „jacuzzi”, każda wyposażona w 24 dysze do hydromasażu, to doskonała forma relaksu i odprężenia.

 

Udostępnienie basenu, sauny i jacuzzi uzależnione jest od warunków pogodowych (wiatr,deszcz,niska temp. powietrza ) lub decyzjii właściciela.

Basen-i-domki-025
Regulamin Basenu Kąpielowego i SPA
 1. Administratorem Basenu Kąpielowego i SPA jest Ośrodek „Edwardówka” – domki wypoczynkowe – Bereżnica Wyżna 46a , 38-610 Polańczyk. Udostępnienie zależnie od warunków pogodowych lub decyzji właściciela.
 2. Przed wejściem na teren basenu i SPA należy zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu oraz stosować się do jego zapisów w czasie korzystania z basenu i SPA.
 3. Basen kąpielowy czynny jest w godzinach od 10:00 do 19:00-(przy ładnej pogodzie) – bez zgody właściciela Ośrodka zabrania się przebywania na terenie basenu i SPA poza wyznaczonymi godzinami otwarcia.
 4. Na terenie basenu dzieci mogą przebywać wyłącznie pod opieką osób dorosłych, które ponoszą za te dzieci pełną odpowiedzialność ; dzieci do lat 3 mogą korzystać z basenu i jacuzzi tylko w specjalnych pielucho-majtkach.
 5. Basen jest obiektem wyłącznie rekreacyjnym, bezpłatnym dla gości zameldowanych w naszym Ośrodku; ze względu na brak ratownika, osoby korzystają z basenu kąpielowego na własną odpowiedzialność.
 6. Korzystanie z leżaków i mat plażowych jast bezpłatne dla naszych gości.
 7. Z basenu i SPA nie wolno korzystać osobom które:
  – są nietrzeźwe lub pod wpływem środków odurzających,
  – chorują na górne drogi oddechowe lub posiadają trudności w oddychaniu,
  – posiadają nie zagojone rany lub choroby skóry np grzybica, liszaje,
  – są uczulone na środki dezynfekujące, posiadają choroby układu wydalania,
  – cierpią na choroby związane z niewydolnością układu krążenia,
  – cierpią na padaczkę, chorują na choroby zakaźne.
 8. Osoby znajdujące się w złym stanie zdrowia, sprawności a także kobiety w ciąży powinny korzystać z basenu i SPA i ich urządzeń ze szczególną ostrożnością, stosownie do ich stanu zdrowia. Ośrodek „Edwardówka” nie ponosi odpowiedzialności za skutki spowodowane korzystaniem z basenu i SPA przez te osoby.
 9. Na terenie basenu i SPA zabrania się:
  – skoków do wody, biegania  wokół basenu, spychania innych użytkowników do wody, zachowania  się w sposób zagrażający bezpieczeństwu własnemu oraz innych użytkowników obiektu; wchodzenie do basenu tylko po schodach – obrzeże basenu może być śliskie gdy jest mokre.
  – palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych,
  – wnoszenia opakowań szklanych, ostrych narzędzi oraz przedmiotów niebezpiecznych,
  – konsumpcji artykułów żywnościowych oraz gumy do żucia,
  – wrzucania do wody naczyń, resztek jedzenia i innych przedmiotów,
  – niszczenia wyposażenia i zanieczyszczania wody basenowej i SPA,
  – używania mydła i innych środków chemicznych.
 10. Osoby  korzystające z basenu i SPA  ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za dokonane zniszczenia i uszkodzenia wyposażenia i sprzętu oraz celowe lub mimowolne zanieczyszczenia wody w basenie lub SPA.
 11. Osoby korzystające z basenu i SPA są w pełni odpowiedzialne, zapoznały się z niniejszym Regulaminem i zobowiązują się do jego przestrzegania i stosowania.
 12. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za wypadki spowodowane nie przestrzeganiem niniejszego REGULAMINU.
 13. Osoby, które naruszają porządek publiczny oraz Regulamin korzystania z basenu kąpielowego i SPA będą wypraszane z terenu basenu i SPA.
 14. Wszyscy Goście Ośrodka „Edwardówka” chcący korzystać z basenu i SPA potwierdzają, że zapoznali się z jego treścią i akceptują przepisy niniejszego Regulaminu.

 

Właściciel Ośrodka „Edwardówka”