Cennik

Ceny za wynajęcie domków ustalamy telefonicznie, są one uzależnione od ilości osób w domku, terminu oraz długości pobytu i zaczynają się już od 210 zł/doba/domek.

 

„Lato w Edwardówce 2024 z basenem kąpielowym”

 

w sezonie: 26 czerwca – 31 sierpnia – wynajmujemy na turnusy 7,14 …dniowe , zalecane od soboty do soboty, i w cenie wynajęcia domku udostępniamy bezpłatne nasz basen kąpielowy, taras przy basenie, leżaki, uwaga: basen jest w gratisie – opłata jest tylko za wynajęcie domku, w każdą sobotę basen jest nieczynny – dzień techniczny. Otwarcie basenu jest uzależnione od warunków pogodowych, stanu wody, innych nieprzewidzianych okoliczności.

 

„AKCEPTUJEMY PŁATNOŚĆ ZA POBYT BONAMI TURYSTYCZNYMI”

 

poza sezonem: wynajmujemy na dowolną ilość dni – basen po sezonie udostępniany jest za odpłatnością, jeżeli temperatura wody jest odpowiednio wysoka aby można było korzystać.

 

Informacje i ustalenia:

 

  • zameldowanie po godz. 15:00 – wymeldowanie do godz. 10:00 w dniu wyjazdu,
  • opłata klimatyczna 1 zł/ osoba / dzień – doliczana do ceny wynajęcia domku
  • długie weekendy, Majówka ,Święta i Sylwester – oddzielny cennik,
  • możliwy przyjazd ze zwierzakiem – po wcześniejszym uzgodnieniu – za dodatkową opłatą,
  • w Ośrodku – bezprzewodowy, bezpłatny internet – WiFi,
  • domki nie posiadają na wyposażeniu ręczników,
  • woda, gaz, energia elekktryczna, drewno do kominka, internet – uwzględnione są w cenie wynajmu domku (brak ukrytych kosztów)!!!

 

Sylwester 2024/2025 – serdecznie zapraszamy

 

Basen, sauna beczka ( ruska bania ) oraz balie kąpielowe ( jacuzzi ) – udostępniane w zależności od warunków pogodowych ; sauna i balie kąpielowe – samoobsługa ( po wcześniejszym uzgodnieniu – dzień wcześniej).

Basen kąpielowy udostępniany jest bezpłatnie tylko w sezonie: lipiec-sierpień, przy wynajęciu domku co najmniej na 7 dnii – w każdą sobotę jest nieczynny – tzw dzień techniczny (czyszczenie, chemia )

 

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Wpłata zadatku ( w uzgodnionej wysokości ) – to potwierdzenie dokonania zarezerwowania domku. W tytule proszę podać : imię i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji, nr domku, ilość osób. Wpłata zadatku to potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem i Regulaminem Basenu i SPA.

 

Dane do przelewu:

 

PHU CENTECH
Santander Bank Polska nr: 20 1090 2789 0000 0001 3224 9127
KOD SWIFT/BIC:WBKPPLPP